Aurora aka Vanishing Waves (2012)

Aurora aka Vanishing Waves (2012)

Įkelta: 2013, Rugpjūtis 3
Raktažodžiai:
Žanras: Fantastinis, Romantinis, Trileriai

Metai: 2012
Režisierius: Kristina Buozyte
Scenarijaus autoriai: Kristina Buozyte, Bruno Samper
Aktoriai: Jurga Jutaite, Marius Jampolskis, Brice Fournier, Sharunas Bartas,  Frédéric Andrau
Žanras: Romantinis, Fantastinis, Trileris
Trukmė: 124 mins
Šalys: Lietuva, Prancūzija, Belgija
Kalba: Lietuvių (Originalas)

Aprašymas:
Filmas kurtas su programos „ES parama Media” pagalba. Tai nuotykinė fatališkos meilės istorija, perteikta per psichologinį techno trilerį. Režisierė Kristina Buožytė („Kolekcionierės” autorė) su scenarijaus bendraautoriumi, prancūzu Bruno Samper, tyrinėja žmonių sąmonės ir pasąmonės vingius.

Dėl „mokslinio eksperimento” sėkmės kai kurie kūrėjai solidariai nusiskuto galvas. Pirmasis savo gerbėjus nustebino aktorius Marius Jampolskis. Po savaitės sprendimą nusirėžti plaukus teko priimti aktoriaus filmo partnerei Jurgai Jutaitei. Solidarizuodamasi plikai galvą nusiskuto ir juostos režisierė.

Kūrybinė grupė dirbo Nidoje, Vilniuje bei jo apylinkėse. Tai buvo ir Mariaus Jampolskio nardymo pamokos su povandeniniu filmavimu, vėliau scenos persikėlė į Operos ir baleto teatrą, tada tęsėsi Sporto rūmuose, įspūdingų interjerų butuose. Nemaža dalis filmo kurta buvusioje „Tauro” alaus gamykloje: čia įsikūrė laboratorija, kurioje „eksperimentavo” tarptautinė mokslininkų komanda.

Siužetas:
Pagrindiniai veikėjai – Lukas ir Aurora – dalyvauja tarptautinės mokslininkų komandos vykdomame eksperimente. Tai moderni istorija, vykstanti dvejose skirtingose erdvėse, nagrinėja aistros prigimtį, atskleisdama dualizmo problemą tarp žmogaus kūno ir jo minčių pasaulių.

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (Dar neįvertintas)
Loading ... Loading ...