Džipers Kripers 2 / Jeepers Creepers II (2003)

Džipers Kripers 2 / Jeepers Creepers II (2003)

Įkelta: 2013, Liepa 25
Raktažodžiai:
Žanras: Siaubo, Trileriai

Žanras: Siaubo, Trileriai
Režisierius: Victor Salva
Vaidina: Ray Wise, Jonathan Breck, Garikayi Mutambirwa, Eric Nenninger, Nicki Lynn Aycox, Marieh Delfino, Diane Delano, Thom Gossom Jr., Billy Aaron Brown, Lena Cardwell.
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Kartą per dvidešimt trejus metus skrajojanti pabaisa prabunda iš ilgo miego ir dvidešimt tris dienas minta žmogiena ir jų aukų baime. Baigiasi paskutinė šios siaubingos puotos diena ir baisios senovinės pabaisos laukia didelis laimikis: grįžtantys iš laimėtų rungtynių sporto komanda ir gražios sirgalės. Jie atsiduria vieni sugedusiame autobuse vidurį kelio, kur neveikia mobilieji telefonai. Jaunuoliai priversti patys apsiginti nuo juos puolančios pabaisos. Vėliau į pagalbą atskuba drąsus ūkininkas su sūnumi, jie jau seniai medžioja šį monstrą vardu Kriperis. Leidžiantis saulei pragaro pabaisa pradės savo puotą. Ar galės jos aukos išgyventi iki ryto, ar ji nužudys juos visus vieną po kito?
Šis filmas primena seniai pamirštą nemotyvuoto pavojaus jausmą. Savijauta, kada bijai net sujudėti, menkiausias krustelėjimas sukelia šiurpuliukus visame kūne. Prie tobulos siaubo atmosferos prisideda ir muzika, kuri tiesiog įspūdinga. Būkite pasirengę išvysti siaubo stebuklą. Šis filmas kupinas spalvingų vaizdinių ir specialiųjų efektų, kurie panardina į dar gilesnį siaubo liūną

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (Dar neįvertintas)
Loading ... Loading ...