Jūsų Nešvankybe / Your Highness (2011)

Jūsų Nešvankybe / Your Highness (2011)

Įkelta: 2013, Kovas 21
Raktažodžiai:
Žanras: Fantastinis, Komedija, Nuotykiai

Ar niekada nesusimąstėte apie tai, kad visose pasakose, kuriose kalbama apie drąsų karalaitį, skerdžiantį drakonus ir vaduojantį iš bokštų princeses, praktišai niekuomet nekalbama apie jo brolius. O juk ano meto daugiavaikėse šeimose tikrai dažniausiai buvo daugiau nei vienas vaikas. Ši istorija pasakoja būtent apie tą šešėlyje tūnantį jaunesnį brolį stuobrį.

Tadijus, nors ir naudodamasis karališkais malonumais bei privilegijomis, visą gyvenimą pavydėjo savo vyresniajam broliui Fabijui – gražuoliui princui, dalyvaujančiam kariniuose žygiuose, bendraujančiam su gražiausiomis moterimis ir mylimam karalystės žmonių. Pavydėjo, pyko, tačiau nieko nesiėmė, kad tai pakeistų.

Vieną kartą, piktam burtininkui pagrobus Fabijaus sužadėtinę, princas nedelsdamas ėmė ruoštis į kelionę – vaduoti savo mylimosios. Tadijus, kaip visuomet, galvojo lengvai nusimuilinti, tačiau karalius prieštarauti neleidžiančiu tonu įsako Tadijui vykti kartu su broliu. Prie jų prisijungia ir žavi kariūnė Izabelė, turinti su burtininku savų sąskaitų. Iki isterijos tarpusavyje nederančių personažų žygis prasideda…

Filmas tikrai patiks vyresniam jaunimui, nes jame gausu nešvankių juokelių bei vaizdelių, dviprasmiškų situacijų ir labai savotiška istorijos-pasakos interpretacija.

 

Kalba: Lietuvių
Kokybė: BRRip
Žanras: Komedijos, Nuotykių Filmai, Fantastiniai Filmai
Režisierius: David Gordon Green
Aktoriai: Danny McBride, James Franco, Natalie Portman, Zooey Deschanel, Justin Theroux

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (Dar neįvertintas)
Loading ... Loading ...