Kažkas skolinto / Something Borrowed (2011)

Kažkas skolinto / Something Borrowed (2011)

Įkelta: 2013, Kovas 23
Raktažodžiai:
Žanras: Dramos, Komedija, Romantinis

Vieniša advokatė įsimyli… geriausios draugės sužadėtinį. Moterų draugystės laukia tikras išbandymas: vestuvės jau beveik ant nosies.

Reičel – gabi, jauna advokatė, dirbanti stambioje teisininkų kompanijoje. Po vakarėlio, skirto Reičel 30-mečiui, gera mergaitė iškrečia tikrą beprotybę: ji praleidžia aistringą naktį su Deksu – geriausios draugės sužadėtiniu. Reičel dar nuo koledžo laikų slapta puoselėja jausmus Deksui, tačiau draugės labui pasitraukė tikėdamasi, jog laikas viską išspręs. Moteris visiškai susipainioja: ji nenori skaudinti draugės, tačiau tai reiškia, jog kentėti teks jai. Etanui, Reičel patikėtiniui ir nuolatiniam nuodėmklausiui, susiklosčiusi situacija atrodo šiek tiek paprastesnė nei Reičel. Jo nuomone, Reičel turi įveikti baimę ir stoti akistaton su Darse ir Deksu – kaip ten bebūtų, bet ant kortos pastatyta jos, o ne kieno nors kito, laimė. Deja, ant kortos pastatyta ne tik Reičel laimė, bet ir ilgametė draugystė…

Romantinė drama „Something borrowed” apie tikrą draugystę ir meilę nufilmuota remiantis to paties pavadinimo E. Giffin bestseleriu.

Žanras: Drama, Romantinis, Komedija
Šalis: USA
Režisavo: Luke Greenfield
Vaidina: Kate Hudson, Steve Howey, John Krasinski, Ginnifer Goodwin, Ashley Williams

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (Dar neįvertintas)
Loading ... Loading ...