Negyvųjų šnabždesiai White Noise 2012

Negyvųjų šnabždesiai White Noise 2012

Įkelta: 2012, Gruodis 18
Raktažodžiai:
Žanras: Dramos, Fantastinis, Mistinis, Siaubo, Trileriai

Visais laikais žmonės, netekę artimųjų, desperatiškai ieškojo būdų susisiekti su iškeliavusiais anapilin. Technologijų amžiuje spiritizmo seansus keičia EVP (Electronic Voice Phenomenon) – kitaip dar vadinamas baltuoju triukšmu. Tai video bei audio įrašai, kuriuose užfiksuoti mirusiųjų žinutės, skirtos gyviesiems. Visame pasaulyje EVP įrašų padaryta tūkstančiai. Mums tereikia įdėmiai klausytis.

Džonatanas Riversas (akt. Maiklas Kytonas) – profesionalus architektas, kurio karjera daugiau nei sėkminga. Tačiau jo ramų gyvenimą sutrikdo netikėta mylimos žmonos Lindos (akt. Čandra Vest) mirtis. Vyriškis, visą gyvenimą vadovavęsis sveiku protu, pasimeta pasaulyje, staiga tapusiame nykia dykuma. Džonatanas neturėjo galimybės pasiruošti skaumingai netekčiai – jo mylima moteris išėjo staiga, netikėtai. Net nepasakiusi sudie… Tačiau Džonatanas supranta, kad klysta, kai vieną dieną į jo duris pasibeldžia žmogus (akt. Janas Maknysas), girdėjęs Lindos paskutinius žodžius. Tik jie nebuvo priešmirtiniai. Paskutiniai Lindos žodžiai buvo… pomirtiniai. Naujasis Džonatano pažįstamas įteikia įrašą su Lindos balsu, kurį dievagojasi padaręs jau po moters mirties. Džonatanui, įpratusiam kliautis tik sveika nuovoka, toks įrašas tiesiog nepaaiškinamas reiškinys. Bet vyriškis greit įsitikina įrašo autentiškumu. Skausmo genamas, jis pats ima mėginti susisiekti su mirusia žmona. Džonatanas lyg išprotėjęs įrašinėja nors menką įtarimą keliančius šlamesius visur, kur tik buvo lankęsis su Linda. Noras susisiekti su Linda apsėda Džonataną. Vyriškio pastangos nenueina veltui… Jis sulaukia atsako iš anapus. Tik ar tokio atsako Džonatanas tikėjosi?

Filmas „Negyvųjų šnabždesiai“ – tai bandymas naujai pažvelgti į atrodo pažįstamą pasaulį ir iš naujo įvertinti pamatines egzistencijos sampratas.

Filmas paremtas realiais EVP tyrimais. Pomirtinių žinučių fenomenas – nauja mįslė tiek paprastiems žmonėms, tiek mokslininkams. Galbūt kas nors, pažiūrėjęs filmą, įmins šią mįslę, o gal tiesiog išgirs žinutę, skirtą tik jiems…

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (1 balsų)
Loading ... Loading ...