Priešas už vartų / Enemy at the Gates

Priešas už vartų / Enemy at the Gates

Įkelta: 2011, Gruodis 21
Raktažodžiai: ,
Žanras: Dramos, Kariniai, Romantinis, Trileriai

Vasilijus iš Uralo nuo pat vaikystės turėjo taiklią akį. Prasidėjus antrajam pasauliniam karui, Vasilijus tapo vienu taikliausių sovietinės armijos snaiperių.

Vos per kelias savaites jaunuolis nušovė daugiau kaip šimtą keturiasdešimt vokiečių kareivių. Mūšio lauke Vasilijus sutiko jauną rusų karininką Danilovą. Naujasis draugas paskolina savo šautuvą ir, pasinaudojęs pažintimis politiniuose sluoksniuose, suteikia Vasilijui didvyrio vardą. Apie vaikiną sklinda legendos ir Stalingrado gynėjams jo žygdarbiai suteikia viltį laimėti.

Netrukus Vasilijus susidraugauja su berniuku Saša, kurio mama supažindina jaunuolį su rusų snaipere Tania Černova. Vasilijus iš pirmo žvilgsnio ją įsimyli. Snaiperį jaudina nelaiminga rusų merginos istorija. Tanios tėvai yra ištremti į nacių koncentracijos stovyklas. Snaiperio draugas Danilovas taip pat įsimyli Tanią.

Gandas apie taiklų snaiperį Vasilijų Zaicevą pasiekia patį Hitlerį. Į miestą prie Volgos gelbėti fašistų kariuomenės garbės vyksta profesionalus ir bebaimis nacių snaiperis Maršalas Kionigas. Jo užduotis – pašalinti garsiausią Rusijos snaiperį Vasilijų Zaicevą.
Tuo metu Vasilijų beprotiškai slegia santykiai su Danilovu ir nelaiminga meilė Taniai.

O čia dar neišvengiama kova su nacių asu. Miesto griuvėsiuose prasideda nenuspėjamas ir neįtikėtinas dviejų profesionalių snaiperių žaidimas. Po šios kovos liks tik vienas. Kuris nugalės?

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (18 balsų)
Loading ... Loading ...