Rydiko kronikos Sugrįžimas / Riddick (2013)

Rydiko kronikos Sugrįžimas / Riddick (2013)

Įkelta: 2013, Spalis 7
Raktažodžiai:
Žanras: Mokslinis, Trileriai, Veiksmas

Metai: 2013
Režisieriuis: David Twohy
Žanras: Trileris, Mokslinis, Veiksmas
Aktoriai: Vin Diesel, Jordi MollxE, Matt Nable, Katee Sackhoff, Dave Bautista
Kokybė: CAMRip
Kalba: Lietuvių

Aprašymas:
Šiame 2004 m. Lietuvos kino teatruose rodyto ir gausių žiūrovų pagyrų nusipelniusio fantastinio veiksmo ir nuotykių filmo „Rydiko kronikos” tęsinyje sugrįžta Holivudo mega žvaigždės Vin Diesel („Greiti ir įsiutę”, „Trigubas X”) įkūnytas antiherojus Rydikas – nepaprastai pavojingas bėglys, kurio ieško visi galaktikoje žinomi premijų medžiotojai.
Rydikas paliekamas mirti saulės išdegintoje, atrodytų, negyvenamoje planetoje. Tačiau netrukus paaiškėja, kad norint išgyventi, jam teks susigrumti su nenusakomos kilmės mirtį nešančiais grobuonimis. Vienintelis kelias ilgiau išlikti gyvam yra aktyvuoti signalinį švyturį ir tuo pačiu atskleisti savo sleptuvę jo medžioti atvykstantiems samdiniams.
Vienu iš į švyturio signalą atsiliepusių laivų atvykstantys samdiniai pasirodo esantys žymiai aršesni nei tie, su kuriais Rydikui jau buvo tekę susidurti. Antrojo laivo kapitonas Rydikui jau pažįstamas – jam Rydiko gaudynės yra asmeniškos. Ir nors horizonte jau matyti artėjanti visą planetos paviršių nušluosianti pražūtinga audra, nei vieni premijų medžiotojai nesirengia planetos palikti be savojo grobio – Rydiko galvos. Šis pasiduoti taip pat nėra linkęs…

Processing your request, Please wait....
BlogaiŠiaip sauVidutiniškaiGeraiPuikiai (Dar neįvertintas)
Loading ... Loading ...